Prodat Obchod, Abakan, Khakassia, Rusko, Советская 113

Prodat - Cod. 39162

  • Typologie: Obchod
  • Oblast: 3680 m²
  • Pocet pokoju: 62
  • Podlazí: 3

Centrum města "Vladimirsky" je jediný obchodní a kancelářský komplex. Nachází se na křižovatce hlavních ulic Nekrasov a Sovetskaya, má parkování na obou stranách, vedle 4 zastávky MHD. Pro Khakassskou republiku má toto nákupní centrum svůj jedinečný originální vzhled, díky němuž je pro obyvatelstvo atraktivní a rozpoznatelný. Kolem budovy je široká pěší zóna - v létě jsou zde pro děti připraveny trampolíny a půjčovna elektrických aut. Na pozemku jsou billboardy, v budově je reklamní linka av obchodě samotném jsou televizory zobrazující reklamní materiál. Oblast centra města "Vladimirsky" je v současné době pronajímána nájemcům, kteří mají své vlastní stránky a webové stránky a pravidelně pořádají propagace v centru města.
První patro je rozděleno na dvě části: obchod s potravinami a obchod s průmyslovým zbožím, lékárna. Druhé patro - průmyslové zboží. Třetí patro - kanceláře, dětská vzdělávací a hudební centra. Ve věži je místnost a suterén. Vlastní se pozemek pod obchodem a přilehlé území.
Celková plocha obchodu je 3680,1 m2. (se suterénem a věží nezahrnutou do celkové plochy 4840,6 m2.)
Prodejní cena - 150 milionů rublů.


Navrhovaná nemovitost se nachází na: Rusko, Khakassská republika, hlavní město republiky, město Abakan, sovětská ulice 113
Nabídka od vlastníka objektu v souvislosti s přesunem do jiné oblasti.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


Ad Přidal Soukromé
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB