Prodat Hotel, Srednjaja Achtuba, Volgograd Oblast, Rusko, Sredneakhtubinskiy district, Kalinina Village

Prodat - Cod. 34449

  • Typologie: Hotel
  • Oblast: 1580 m²
  • Pocet pokoju: 25
  • Podlazí: 1

Prodej rekreační základny v regionu Volgograd

Rekreační základna "Lesnaya" se nachází na území s rozlohou 6,60 hektarů, 33 km od Volgogradu a 20 km od města Volžský v přírodní rezervaci "Volga-Akhtuba".

"Lesnaya" je jediným turistickým objektem v regionu Volgograd, který se nachází v lese. Oak Grove s uličkou pyramidálních topolů. Borový les - s řadami mladých kaštanů a sadů. A je na břehu řeky Akhtuba.

Centrum má 13 chatových domů s kapacitou od 3 do 14 osob. Celkově v základně je možné ubytovat 70 turistů po celý rok. Všechny domy jsou vybaveny vlastním vytápěním, klimatizací, koupelnou, teplou a studenou vodou, TV, lednicí, sadu nádobí, šatní skříní, jídelním stolem a židlemi, stejně jako samostatnými lůžky.

Území základny "Lesnaya" má následující zařízení: Dva sauny pro 6 osob s bazénem, ​​restaurace pro 80 osob, letní altány, stoly, lavičky, grily, různé druhy plošin pro organizovaný piknik, hřiště, písečná pláž, dětské hřiště , Marina s kulečníkem a vodními kolami, Parkování pro 40 osob.

Rekreační středisko má skvělou příležitost uspořádat různé druhy rekreace (rodinný kemp, firemní akce, rybaření, lov).

Existuje velké množství věrných zákazníků, stejně jako fungující webové stránky bazles.ru a komunity v sociálních sítích.

Dále zvažujeme možnost dlouhodobého pronájmu - 20 000 EUR / měsíc (bez elektřiny).

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB